Informacija

Greitaeigiai vartai

Greitaeigiai vartai
Rodyti:
Rikiuoti pagal:
PRIME yra ekonomiškas sprendimas mažoms angoms iki 12,25 m2 ir neintensyviam naudojimui. Idealiai tinka pėsčiųjų praėjimams. PRIME techniniai duomenys: vartų užuolaida iš 0,7 mm sustipr..
0,00 EUR
STRONG yra pagrindinis greitaeigių vartų modelis intensyviam naudojimui. Palyginti su PRIME, vartai yra sunkesni ir visais atžvilgiais tvirtesnės, kad būtų galima intensyviai naudoti. Visi komponentai..
0,00 EUR
Savaime pasitaisantys greitaeigiai vartai NOVO ZIP yra idealus sprendimas greitiems ir dažnai naudojamiems pravažiavimams. Prie to ypač prisideda savaiminio sutepimo bėgiai. Savaiminio taisymo funkcij..
0,00 EUR
Savaime pasitaisantys greitaeigiai vartai NOVO ZIP OUTDOOR yra idealus sprendimas greitiems ir dažnai naudojamiems pravažiavimams. Prie to ypač prisideda savaiminio tepimo bėgiai. Savaiminio taisymo f..
0,00 EUR
STRONG OUTDOOR yra pagrindinis greitaeigių vartų modelis intensyviam naudojimui. Palyginti su PRIME, vartai yra sunkesni ir visais atžvilgiais tvirtesnės, kad būtų galima intensyviai naudoti. Visi kom..
0,00 EUR
NOVO FOLD greitaeigiai vartai numatyti intensyviam naudojimui lauko angose iki 36 m2. Idealiai tinka greitam kasdieniam krautuvų ir didelių krovinių pravažiavimui. Varčia turi daugybę sutvirtinimo pro..
0,00 EUR
HELIX spiraliniai vartai atsidaro 6 kartus greičiau nei panašūs segmentiniai vartai, todėl yra itin tinkami aplinkoje, kurioje vyksta intensyvūs logistiniai judesiai. Atsidarymo greitis priklausomai..
0,00 EUR